Společnost New Zealand Pump Company je marketingovou společností a předním výrobcem chemicky odolných plastových ručních pump.

Společnost New Zealand Pump Company vyrábí od roku 1991 výhradně ruční pumpy a příslušenství vysoké kvality řady Ezi-action®.

Celosvětově osvědčená řada Ezi-action® umožňuje přečerpávání bez námahy a frustrace.

Řada barelových pump Ezi-action® s dlouholetou životností a eliminací plýtvání se prokázala jako nejekonomičtější a nejkonzistentnější ruční systém čerpání kapalin pro sudy, barely, demižony, nádoby, kbelíky, transportní kanystry, kontejnery a cisterny.

Barelové pumpy Ezi-action® jsou celosvětově uznávány jako nejlepší ruční barelové pumpy pro dávkování kapalin z velkoobjemových kontejnerů. Barelové pumpy Ezi-action® jsou schválené japonskou asociací pro hygienu potravin (Japanese Food Hygiene) a jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polypropylenu a nízkohustotního polyetylenu (LDPE), které splňují požadavky FDA (americká Agentura pro potraviny a léky). Mají vynikající chemickou odolnost a lze je bezpečně používat na čerpání nejsilnějších kyselin nebo tekutých potravin.

Aby byla vaše práce bezpečnější a jednodušší, poskytují barelové pumpy Ezi-action® výjimečný výkon při každém zdvihu, i při čerpání viskózních kapalin (8 800 cps).

Jako celosvětově jediná celkově opravitelná ruční pumpa zaručuje naše pumpa spolehlivost a výkonnost po celou dobu své životnosti.

 

Cílem společnosti New Zealand Pump Company je pomoci výrobcům a prodejcům zvýšit jejich podíly na trhu a navýšit zisky.

Strategicky umístěná na třech místech po celém světě operuje společnost New Zealand Pump Company nonstop tak, aby vám doručila barelové pumpy řady Ezi-action® kamkoli, kde je můžete potřebovat.

Náš energický prodejní a servisní tým je tu pro vás, aby přizpůsobil barelové pumpy řady Ezi-action® speciálně pro vaše potřeby. Více informací zjistíte na našich webových stránkách. Těšíme se na zprávy od vás.

PUMPUJTE BEZ PLÝTVÁNÍ, PUMPUJTE BEZ OBAV, PUMPUJTE BEZPEČNĚJI S BARELOVÝMI PUMPAMI EZI-ACTION®.

 

 

 

 

View Sitemap

Back to Top